Українська компанія вирішила основну проблему освітлення торгівельних та розважальних центрів


Пресс-релиз.
осветительные приборы
Добавил: B2Blogger
15-02-2014, 20:21:07
Публикация №_15447

Українська компанія вирішила основну проблему освітлення торгівельних та розважальних центрів
В січні 2014 року компанія «МАКСУС УКРАЇНА» обновила лінію купольних світильників BLACK EYE. Модернізовані світлодіодні світильники від MAXUS сумісні з регуляторами освітленості – димерами, які дають можливість плавно регулювати світловий потік світильника від 0% до 100%.
Детальніше ознайомитися із характеристиками та придбати промисловий світлодіодний світильник http://maxus.com.ua/ru/serii-produktov/led-svetil-niki/black-eye.html BLACK EYE можна на сайті інтернет-магазину компанії MAXUS.

Розуміючи значний вплив світла на підсвідомість кожної людини, сучасні підприємці надають особливого значення розробці проектів освітлення розважальних та торгівельних центрів. Саме правильно підібране освітлення допомагає створити комфортну атмосферу та підняти настрій відвідувачам.

Важливо враховувати і той фактор, що освітлення торгівельних та розважальних центрів обов’язково має бути рівномірним. Оскільки з поставленими завданнями чудово справляються купольні світильники, спеціалістами компанії «МАКСУС УКРАЇНА» був спеціально розроблений світлодіодний світильник BLACK EYE. Ці купольні світильники для високих стель є світлодіодним аналогами світильників ГСП (http://maxus.com.ua/ru/serii-produktov/led-svetil-niki/black-eye.html) з лампами ДРИ. Вони дають потужне, розсіяне світло, не мерехтять при вмиканні та відносяться до розряду енергозберігаючих, що дозволяє економити на споживанні електроенергії.

Світлодіодні світильники BLACK EYE від MAXUS забезпечують освітлення, близьке до природнього. Ще однією значущою перевагою цих купольних LED світильників є високий індекс передачі кольору (CRI более 75).

Застосування спеціального захисного розсіювача, розробленого спеціалістами MAXUS, дозволяє розподіляти світловий потік найбільш рівномірно, не допускаючи «засліплюючого» ефекту при потраплянні світильника в зону зорового контакту з людиною.

Важливо відмітити, що спеціалісти «МАКСУС УКРАНА» надають весь спектр послуг зі створення проектів освітлення на основі LED джерел світла, монтажу та обслуговуванню обладнання, якщо це необхідно клієнту.

На промисловий купольний світильник серії BLACK EYE надається 3-х річна гарантія, при цьому термін роботи продукту є практично необмеженим.

MAXUS дарує своїм клієнтам можливість постійно насолоджуватися світлом з мінімальними витратами та максимальною безпекою.


Читайте также...

Почему выбирают линейные LED светильники домой

Статья.
Добавил: Кир Родионович Борисов
05-07-2018, 19:21:35
Публикация №_22831

Почему выбирают линейные LED светильники домойСегодня такие условия для жизни и комфорта людей в Украине, что хочется ставить себе технику и электронику, у которой несколько уровней защиты и страховки. Нестабильная электрика в сети, периодические выключения, обрывы проводов, кроме этого сама цена на электричество повышается из года в год.

подробнее...
Читайте и предлагайте подобные публикации к размещению... Подробнее...Главная  Контакты

Публикация статей, пресс-релизов, анонсов, новостей... PR-агентство velsi.info
(с) Все права на материалы сайта принадлежат их авторам и не могут быть использованы кем либо без разрешения авторов.
добавить на главную Яндекс ^
Страница сгенерирована за 0,240807 секунд
Загрузка ...

КОМПАНИИ, ИХ ПРОДУКЦИЯ И УСЛУГИ
Делиться вообще полезно.
И вот тебе простой пример:
когда-то я был всего двумя клетками,
но деление сделало из меня человека!
(цитатник рунета)
Делитесь своей информацией!
осветительные приборы купольный светильник Светодиодная подсветка