Бескоштовне оголошення


Статья.
agro
Добавил: Dmitrik
06-04-2015, 00:47:56
Публикация №_17934

Бескоштовне оголошення
Сайт Agro-sad відмінне місце для того що б дати безкоштовне оголошення. Для того що б дати оголошення на даному сайті Вам не потрібно прикладати багато зусиль, все досить просто.


На головній сторінці сайту натисніть на кнопку «Дати оголошення», перед Вами відкриється просте меню, яке складається з пари рядків, заповнюєте і прямуєте інструкції, можна додати фотографії, опис та інше. Дати безкоштовні оголошення можна в будь-який час і в будь-якій кількості. Отже, дошка Agro-sad.ru- це сайт, на якому можна розкручувати свій бізнес абсолютно безкоштовно, потрібно просто дати приватне оголошення, і клієнт сам знайде Вас.
На цій барахолці ви можете з легкістю шукати і знаходити необхідні товари і послуги на ваш смак. Agro-sad.ru допоможе нашим користувачам купувати і продавати з рук в руки агро товари та послуги по Укаїни. У нас широкий вибір товарів і послуг на найвимогливіший і вимогливий смак - це допоможе вам визначитися з вашими вподобаннями. Подавати оголошення на сайт дуже легко: треба лише заповнити невелику форму, де буде описуватися вашу рекламну пропозицію. При заповненні форми ви можете вказати ваше місце розташування на карті, завдяки чому ваші покупці будуть точно знати, за якою адресою звертатися. Також, ви зможете розмістити на своїй сторінці до 10 фотографій ваших товарів, що характеризують надану послугу і т.п.источник: http://agro-sad.ru http://agro-sad.ru/


Опубликовано в таких рубриках:
- Приусадебный участок. - Общество.
Читайте также...
Читайте и предлагайте подобные публикации к размещению... Подробнее...Главная  Контакты

Публикация статей, пресс-релизов, анонсов, новостей... PR-агентство velsi.info
(с) Все права на материалы сайта принадлежат их авторам и не могут быть использованы кем либо без разрешения авторов.
добавить на главную Яндекс ^
Страница сгенерирована за 0,028820 секунд
Загрузка ...

КОМПАНИИ, ИХ ПРОДУКЦИЯ И УСЛУГИ
Делиться вообще полезно.
И вот тебе простой пример:
когда-то я был всего двумя клетками,
но деление сделало из меня человека!
(цитатник рунета)
Делитесь своей информацией!
agro Пластиковый сарай поликарбонат Домашний биотуалет семена томатов откачка септиков