Дід Мороз та БФ «Небайдужі серця» завітали на Новий рік в ДКУ «Обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів»


Статья.
небайдужі серця
Добавил: Владимир Якутский
12-01-2015, 20:03:02
Публикация №_17678

Дід Мороз та БФ «Небайдужі серця» завітали на Новий рік в ДКУ «Обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів»
Новорічні свята - найулюбленіші свята для усіх діточок. Саме в ці дні, усі діти світу щиро чекають на подарунки під ялинкою від Діда Мороза, пишуть йому листи з побажаннями та вірять в святкові дива, які трапляються під Новий Рік.
Напередодні Нового Року до Благодійного Фонду «Небайдужі серця» звернулась директор ДКУ «Обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів» в Житомирський області Дорошенко Л. І. з проханням подарувати діткам Новорічне свято, про яке вони так мріють. В цьому реабілітаційному центрі проживає 78 дітей-інвалідів і ще 68 дітей проходять реабілітацію. Кожна дитинка з вірою та надією на диво, написала та намалювала листа до Діда Мороза, про те, який подарунок вона хоче отримати на Новий Рік.

Благодійний фонд «Небайдужі серця»з турботою і теплом віднеслися до побажання кожного малюка. Зібравши необхідну суму, волонтери благодійного фонду закупили новорічні подарунки, солодощі, ялинки та прикраси.Подарунки, про які діти мріялита написали у своїх листах Діду Морозу були вручені на Новорічному вогнику, який відбувся в школі-інтернаті. Всі дітита їх батьки були вражені та приємно здивовані, коли усі бажання дітей були виконані! Саме в таку мить дітки вірять в справжнє диво.

Новий Рік для дітей, які знаходяться в інтернаті це не просто свято, а надія та сподівання на те, що чудеса все таки трапляться. Тому, не залишайтеся байдужими до тих, кому так потрібна наша турбота і кому ми можемо допомогти.

Щиро дякуємо кожному хто прийняв участь у зборі коштів для здійснення дитячих бажань!


Опубликовано в таких рубриках:
- Благотворительность. - Общество.
Читайте также...
Читайте и предлагайте подобные публикации к размещению... Подробнее...Главная  Контакты

Публикация статей, пресс-релизов, анонсов, новостей... PR-агентство velsi.info
(с) Все права на материалы сайта принадлежат их авторам и не могут быть использованы кем либо без разрешения авторов.
добавить на главную Яндекс ^
Страница сгенерирована за 0,040411 секунд
Загрузка ...

КОМПАНИИ, ИХ ПРОДУКЦИЯ И УСЛУГИ
Делиться вообще полезно.
И вот тебе простой пример:
когда-то я был всего двумя клетками,
но деление сделало из меня человека!
(цитатник рунета)
Делитесь своей информацией!
небайдужі серця благодійність благотворительность