Потрібна допомога маленькій Тетянці


Статья.
небайдужі серця
Добавил: Владимир Якутский
12-01-2015, 20:03:25
Публикация №_17680

Потрібна допомога маленькій Тетянці
Мільйони дітей у світі, з різних причин, позбавлені такого простого щастя - бути повноцінними та здоровими. Хтось із них вже народився з фізичними вадами, а хтось придбав їх у результаті нещасного випадку. Фізичні недоліки у дітей бувають дуже різні. В одних це може бути легка кульгавість, частковий параліч м’язів, проблеми із зором чи слухом, а деякі взагалі паралізовані і позбавлені можливості самостійно пересуватися.
Не зважаючи на те, які фізичні вади мають діти, усі вони мріють про одне - бути здоровими та мати можливість жити повноцінно.

Дуже багато дітей-інвалідів в Україні, які проживають в малозабезпечених сім’ях, потребують матеріальної допомоги з боку держави. Але, на превеликий жаль, тих коштів, які держава виділяє на лікування дітей з фізичними вадами катастрофічно не вистачає на дорогі операції (які часто можна зробити лише за кордоном), ліки та реабілітацію. Батьки дітей-інвалідів часто змушені звертатися за допомогою до різних установчих органів, благодійних фондів та просто небайдужих людей.

Зважаючи на все це, благодійний фонд «Небайдужі серця» розпочав благодійну програму «Здорова нація», в рамках даної програми фонд залучає кошти для здійснення допомоги дітям з обмеженими можливостями з малозабезпечених сімей.

Так, на забезпечення благодійного фонду «Небайдужі серця» потрапила маленька дівчинка -Вітвицька Тетяна Романівна, жителька села Витвиця, Долинського району. Тетянка народилася 17.04.2010 і за свої 3, 5 роки вже перенесла чотири операції.
Діагноз дівчинки: вроджена вада розвитку лівого стегна (вроджений фокальний дефіцит).

На даний момент у Тетянки, одна ніжка коротше іншої аж на 7 см., вона постійно перебуває у постільному режимі і потребує негайної операції. Дівчинка дуже мріє ходити, бавитися з іншими дітьми та жити повноцінним життям. Сім’я Тані – багатодітна, тому тато з мамою не в змозі профінансувати операцію, яка допоможе поставити їх донечку на ноги.

Сума, яка потрібна на операцію – 15 000 грн.

Благодійний фонд «Небайдужі серця», всі рідні Тетянки і сама дівчинка дуже просять всіх небайдужих допомогти дитині здійснити мрію всього життя – стати на ноги. Навіть 10 або 20 гривень можуть принести велику користь, якщо ми з вами зберемося разом.
Давайте допоможемо Тетянці прожити повноцінне життя!

Благодійний фонд «Небайдужі серця»
Контактні тел. (044) 221-47-19
E-mail: [email protected]


Опубликовано в таких рубриках:
- Благотворительность. - Общество.
Читайте также...
Читайте и предлагайте подобные публикации к размещению... Подробнее...Главная  Контакты

Публикация статей, пресс-релизов, анонсов, новостей... PR-агентство velsi.info
(с) Все права на материалы сайта принадлежат их авторам и не могут быть использованы кем либо без разрешения авторов.
добавить на главную Яндекс ^
Страница сгенерирована за 0,031156 секунд
Загрузка ...

КОМПАНИИ, ИХ ПРОДУКЦИЯ И УСЛУГИ
Делиться вообще полезно.
И вот тебе простой пример:
когда-то я был всего двумя клетками,
но деление сделало из меня человека!
(цитатник рунета)
Делитесь своей информацией!
небайдужі серця благодійність Сектор Об`єднання Сектор Объединения