Український виробник UDEN-S отримав престижну нагороду на міжнародній будівельній виставці в Польщі


Пресс-релиз.
uden-s
Добавил: UDEN-S
01-04-2018, 09:35:03
Публикация №_22697

Український виробник UDEN-S отримав престижну нагороду на міжнародній будівельній виставці в Польщі
На 53 Міжнародній виставці будівництва та інтер’єрного обладнання «Твій дім» у Польщі була представлена продукція українського виробника «УДЕН-Україна» ТМ UDEN-S.
Минулого тижня з 23 по 25 березня у сусідній Польщі, у місті Бєльсько-Бяла, пройшла 53 Міжнародна виставка будівництва та інтер’єрного обладнання «Твій дім». На ній збиралися спеціалісти, інвестори та люди, що планують будівництво, ремонт, реконструкцію чи просто хочуть освіжити вигляд свого приміщення. На виставках такого рівня завжди є можливість познайомитися з найбільш конкурентоспроможними товарами та послугами різних компаній.

Один із стендів, біля якого активно збиралися відвідувачі, був стенд компанії Raine Polska з продукцією українського виробника енергозберігаючих обігрівачів UDEN-S. За словами представників компанії, обігрівачі викликали величезну зацікавленість та питання щодо їх характеристик. Всі бажаючі могли зігрітися біля стенду і на собі відчути м’яке тепло від панелей.

За результатами голосування, що проходило в рамках виставки, представники компаній з найкращими товарами та послугами отримали престижні нагороди міжнародного класу. Срібний стовп будівництва у категорії Технології опалення та монтажу отримав бренд UDEN-S та компанія, що його представляла.

«Не дивлячись на жорстку конкуренцію, ми зуміли зібрати біля свого стенду велику кількість гостей, і вручена нам нагорода говорить про те, що панелі українського виробника конкурентоздатні і стоять поряд зі світовими лідерами даної галузі», - розказав Войчек Чапла, один із керівників компанії.

Варто додати, що на рахунку бренду UDEN-S – перемоги у рейтингу конкурсу «Фаворити успіху», проходження випробувань в екстремальних умовах європейської лабораторії міжнародного центру сертифікації для сертифікату СЄ на всю лінійку обігрівачів, отримання патенту на керамогранітні обігрівачі. І нагорода Срібний стовп – ще одне вагоме підтвердження високої європейської якості обігрівачів українського виробника!
Вітаємо UDEN-S з перемогою!

Сайт виробника: http://www.uden-s.ua/ua/


Читайте также...

Утеплення екструдованим пінополістиролом Батеплекс

Статья.
Добавил: Кир Родионович Борисов
31-03-2018, 13:28:53
Публикация №_22693

Утеплення екструдованим пінополістиролом БатеплексСучасний ринок будівельних матеріалів пропонує широкий вибір рішень для утеплення опалюваних приміщень, які виробляються різними виробниками. Серед великої різноманітності найбільш ефективним утеплювачем є екструдований пінополістирол, який має безліч переваг при досить невисокій вартості.

подробнее...

Люстры: стильно ярко и уютно

Статья.
Добавил: Кир Родионович Борисов
26-03-2018, 00:10:47
Публикация №_22691

Люстры: стильно ярко и уютноОсвещение помещений во все времена было и остается искусством востребованным. Небоскребы, спортивные арены, театры и выставочные павильоны – эти объекты требуют от архитекторов, дизайнеров специального светового оформления. В свою очередь потребители "участвуют" вольно или невольно в процессе совершенствования осветительных приборов. Ведь они на своем опыте познают качество светильников

подробнее...

Цена на бензопилы: выбор, качество доступны

Статья.
Добавил: Кир Родионович Борисов
25-03-2018, 12:10:41
Публикация №_22690

Цена на бензопилы: выбор, качество доступныЭнергоносители активно влияют на комфорт и удовлетворенность жизнью и порой "вынуждают" клиентов пересматривать свои взгляды на понятие о благоустроенном жилье. Для огромного числа жителей выражения «тепло и уют» тесно взаимосвязаны. Заготовка дров, угля, брикетов для печек, каминов в тех странах, где зима господствует по несколько месяцев, поставлена на промышленный поток. Владельцы частных домов следят за благоустройством садов, приусадебных и прилегающих территорий и не отказываются от привычного топлива.

подробнее...

Обігрівачі UDEN-S запатентовані!

Пресс-релиз.
Добавил: UDEN-S
04-03-2018, 21:57:14
Публикация №_22641

Обігрівачі UDEN-S запатентовані! Кропивницький виробник UDEN-S отримав патент на дизайнерські керамогранітні обігрівачі. Унікальність продукції заводу підтверджена. Будь-які інші керамогранітні обігрівачі під брендом UDEN-S будуть переслідуватися законом, а наші – охоронятися. Вітаємо!
подробнее...

Профессиональная установка оборудования для отопления

Статья.
Добавил: Кир Родионович Борисов
11-02-2018, 02:13:52
Публикация №_22618

Профессиональная установка оборудования для отопления Из всех инженерных коммуникаций отопление прочно удерживает лидирующие позиции, так как без него создать комфортную атмосферу в доме в принципе невозможно. С этой процедурой сталкивался практически каждый человек, который занимался строительством, реконструкций или возведением зданий. Чтобы схема функционировала долго и бесперебойно, требуется полная комплектация установок качественными деталями и комплексный подход к решению задачи.


подробнее...

Фундамент из блоков ФБС

Статья.
Добавил: Кир Родионович Борисов
21-12-2017, 21:40:53
Публикация №_22559

Фундамент из блоков ФБСФундаментные становые блоки представляют собой доступный и недорогой материал, предназначенный для проведения строительства фундамента. Подобная технология делает
подробнее...

Керуйте обігрівачами дистанційно з новинкою від бренду UDEN-S

Пресс-релиз.
Добавил: UDEN-S
08-08-2017, 18:14:44
Публикация №_22274

Керуйте обігрівачами дистанційно з новинкою від бренду UDEN-SНовинка ринку від бренду електроопалення UDEN-S – сучасна альтернатива розеточним регуляторам – бездротовий терморегулятор UDEN-TW. Керуйте роботою обігрівачів та змінюйте температурний режим у приміщенні не відриваючись від м’якенького дивана: ).
подробнее...
Читайте и предлагайте подобные публикации к размещению... Подробнее...Главная  Контакты

Публикация статей, пресс-релизов, анонсов, новостей... PR-агентство velsi.info
(с) Все права на материалы сайта принадлежат их авторам и не могут быть использованы кем либо без разрешения авторов.
добавить на главную Яндекс ^
Страница сгенерирована за 0,039570 секунд
Загрузка ...

КОМПАНИИ, ИХ ПРОДУКЦИЯ И УСЛУГИ
Делиться вообще полезно.
И вот тебе простой пример:
когда-то я был всего двумя клетками,
но деление сделало из меня человека!
(цитатник рунета)
Делитесь своей информацией!
uden-s обігрівачі на виставці Установка оборудования для отопления интернет магазин Teplomontag