Керамогранітні обігрівачі UDEN-S отримали європейський сертифікат СЄ!


Пресс-релиз.
uden-s
Добавил: UDEN-S
23-12-2017, 01:59:54
Публикация №_22560

Керамогранітні обігрівачі UDEN-S отримали європейський сертифікат СЄ!
Якість, ефективність та відповідність європейським директивам офіційно підтверджені! КЕНи достойно пройшли всі тести та випробування в екстремальних умовах лабораторії ііі… отримали сертифікат СЄ!
Вже промайнуло чотири роки з того дня, як ми отримали європейський сертифікат СЕ на металокерамічні обігрівачі UDEN-S. Тоді наш відділ маркетингу декілька днів тримав у таємниці лист від сертифікаційного центру, готуючи «Німе кіно» в честь отриманого сертифікату та креативно презентували його в один із вечорів. Переглядаючи фотоальбом того дійства згадуються радість, приємні переживання, просто шквал позитивних емоцій від новини! «Німе кіно» закінчилося кадром «to be continued» - «далі буде». І цей момент настав!
У серпні 2017-го наші керамогранітні обігрівачі також відправилися до сертифікаційного центру для проходження випробувань та одержання маркування СЄ. Невдовзі після отримання зразку наших обігрівачів експерти центру поспішили поділитися враженнями. Їх переповнював захват від зовнішнього вигляду обігрівача, його теплонакопичувальних властивостей, того наскільки довго він віддає тепло. Спеціалісти зазначили, що центр отримує дуже багато обігрівачів для сертифікації, але таких вони ще не бачили – «це просто красотінь». Приєм но здивувало їх і те, що наші керамогранітні обігрівачі – монолітна плита з чудовими якостями та характеристиками.
Гарні звістки продовжували надходити… Наші КЕНи достойно пройшли всі тести та випробування в екстремальних умовах лабораторії ііі… отримали сертифікат СЄ! А це означає, що вони відповідають усім європейським нормам, директивам та стандартам якості!
Кожен користувач може бути впевнений у надійності наших обігрівачів, їх ефективності, абсолютній безпеці для здоров’я, захисті себе, свого майна та зовнішнього середовища. До того ж вимоги одного європейського стандарту відповідають 34-м національним.
Недотримання вимог по відповідності продукції отриманому сертифікату є порушенням закону, що суворо відслідковується та карається. Документ видається як підсумок серйозних перевірок та тестів, а продукція, яка їх не пройшла, автоматично на ринок Європейського союзу не допускається.
Сподіваємося, що невдовзі усі переваги користування, нашими тепер вже й керамогранітними обігрівачами, на собі відчують мешканці багатьох країн. Отримання сертифікату СЄ дає можливість нашій компанії вийти на ринки країн, які підписали договори взаємного признання протоколів випробувань, знаків відповідності та сертифікатів з ЄС. А це ринки Канади, США, Австралії, Ізраїлю, Швейцарії.
Для нас, українського виробника з одинадцятирічним досвідом роботи у сфері опалення – це величезне досягнення та ще одне підтвердження високої якості обігрівачів UDEN-S!


Опубликовано в таких рубриках:
- Мир энерготехнологий.
Читайте также...

Eaton запускает UPS-as-a-Reserve – первую в отрасли услугу балансирования мощности энергосети

Пресс-релиз.
Добавил: Eaton
13-12-2017, 01:09:58
Публикация №_22540

Eaton запускает UPS-as-a-Reserve – первую в отрасли услугу балансирования мощности энергосетиПри необходимости потребляемая мощность UPS-as-a-Reserve будет меняться без вмешательства оператора, что поможет избежать незапланированных отключений.
подробнее...

ООО «Термо Тактик» предлагает различные типы теплоносителей

Пресс-релиз.
Добавил: Веселов Степан
13-12-2017, 01:08:04
Публикация №_22539

ООО «Термо Тактик» предлагает различные типы теплоносителейКомпания «Термо Тактик», являющаяся ведущим дистрибьютором инженерного оборудования, рассказала на своём сайте об основных видах теплоносителей для отопительных систем.
подробнее...
Читайте и предлагайте подобные публикации к размещению... Подробнее...Главная  Контакты

Публикация статей, пресс-релизов, анонсов, новостей... PR-агентство velsi.info
(с) Все права на материалы сайта принадлежат их авторам и не могут быть использованы кем либо без разрешения авторов.
добавить на главную Яндекс ^
Страница сгенерирована за 0,034632 секунд
Загрузка ...

КОМПАНИИ, ИХ ПРОДУКЦИЯ И УСЛУГИ
Делиться вообще полезно.
И вот тебе простой пример:
когда-то я был всего двумя клетками,
но деление сделало из меня человека!
(цитатник рунета)
Делитесь своей информацией!
uden-s европейский сертификат ТАРИФЫ ЖКХ теплоносители Eaton Установка оборудования для отопления