Дитина, яка бере участь у шахових програмах, розвиває критичне мислення, логіку, пам`ять, концентрацію, навички візуалізації, впевненість, терпіння, рішучість, врівноваженість, самовираження і гарний спортивну майстерність. І, можливо, більш важливо, діти, які беруть участь в таких програмах, покращують свою самооцінку. Шахи роблять дітей розумнішими. Вони навчають дитину таким навичкам:
Фокусування. Дітей вчать уважно спостерігати і концентрувати увагу.
Візуалізація. Дітям пропонується уявити послідовність дій, перш ніж зробити хід. Шахи розширюють можливості для візуалізації, навчаючи дитину думати спочатку на один, а потім і на кілька ходів вперед.
Думати про майбутнє. Діти вчаться, в першу чергу, думати, потім діяти. Перш, ніж зробити хід, вони повинні запитати себе: «Якщо я це зроблю, що може статися, і як я зможу відповісти?» З часом, шахи допомагають розвивати терпіння і вдумливість.
Зважування. Дітей вчать, що не потрібно робити перше, що приходить в їх розум. Треба визначати альтернативи, розглядати плюси та мінуси різних дій.
Якщо купить шахматы http://shkura.com.ua/ru/24-derevyannye-schahmaty , то можна грати вдома. Конкретне аналізування. Діти вчаться оцінювати результати конкретних дій і послідовності. У шахах рішення треба приймати, керуючись логікою, а не імпульсом.
Абстрактне мислення. Діти вчаться крок за кроком, періодично з деталей створювати більш широку картину. Вони також навчаються брати на себе шаблони, які використовуються в одному
контексті і застосовувати їх в різних, але взаємопов`язаних ситуаціях.
Планування. Діти вчаться розробляти великий діапазон цілей і реалізовувати їх на практиці. Вони також навчають необхідності переглянути свої плани, як нові розробки і змінити ситуацію.
В результаті навчання гри в шахи діти стають більш критичного мислення, краще вирішують проблеми. Шахи забезпечують позитивні соціальні зв`язки, корисну рекреаційну діяльність, яка може бути легко вивчена та використовується в будь-якому віці. Купить шахматы Киев (http://shkura.com.ua/ru/24-derevyannye-schahmaty)
Делиться вообще полезно.
И вот тебе простой пример:
когда-то я был всего двумя клетками,
но деление сделало из меня человека!
(цитатник рунета)
Делитесь своей информацией!