Шафа-купе підвищеної комфортності для Ваших речей


Статья.
шафа-купе
Добавил: Виталий
07-02-2017, 17:13:36
Публикация №_21500

Шафа-купе підвищеної комфортності для Ваших речей
Коли у Вас постало питання як вибрати шафу-купе - насамперед вирішіть, де вона буде стояти. Біля стіни, або в кутку чи в якому-небудь місці куди не поставити інші меблі? Це дуже важливо, оскільки вбудовану шафу купе буде неможливо «повернути назад», оскільки вона кріпиться до стін!
Далі - визначтеся з розміром шафи-купе. Ширина визначає, на скільки вона буде поділена відділень. Якщо, наприклад, шафа більше 1 метра в ширину, рекомендується розділити на дві функціональні половини, тому що в іншому випадку планка для вішаків може не витримати великої кількості одягу.
Щоб використовувати місце максимально раціонально, форму шафи можна варіювати. Наприклад, можна додати кутові секції. При високих стелях не виключений варіант з антресоллю. А якщо антресоль Вас з якихось причин не влаштовує, обов`язково замовте двері з алюмінієвим профілем. Оскільки саме цей матеріал має достатню міцність, щоб витримати вагу дверей шафи-купе висотою до 275 см.
Механізм кріплення дверей повинен бути абсолютно надійним. На надійності не рекомендується економити, якщо Ви хочете щоб шафа-купе на замовлення служила Вам довгі роки. Дуже важливо, щоб двері не вилітала з направляючих, тому їх слід ретельно перевірити і протестувати хід.
На дверцятах іноді добре розмістити дзеркало. Цей дизайнерський «прийом» візуально збільшує простір приміщення. Однак слід пам`ятати, що дзеркало ще й обтяжить дверцята шафи. Замість дзеркал для краси на дверцятах можна розташувати легке декоративне скло.
Шафу-купе можна використовувати для будь-якого призначення - як шафа для одягу або гардеробну або навіть бібліотеку. Перевага полягає в тому, що шафа-купе можна вбудовуватися практично в будь-які розміри і форми.
Начинка шафи може бути різноманітною, і це теж слід ретельно продумати. Проаналізуйте, якого одягу у Вас більше - того, який вішають чи лежить на полицях в складеному вигляді. І лише після цього приступайте до вибору - відкриті або закриті полиці, ящики або сітчасті кошики, затискачі для сорочок або брючніци...
Якщо Ваша шафа-купе буде розміщена в передпокої - передбачте в ньому відкриту вішалку для верхнього одягу. А якщо шафа пропишеться в дитячій - можна спроектувати навіть вбудований в нього письмовий стіл!
Якість і, як наслідок - ціна ДСП варіюється у імпортних до вітчизняних варіантів шаф. Плити можуть бути різної товщини, можуть бути різними колірна гамма і спосіб обробки крайки.
Всередині і зовні шафи можна розмістити спеціальні меблеві лампи. Різноманітна фурнітура додасть шафі купе індивідуальний стиль. Що стосується кольору, його найчастіше підбирають в тон шпалер.
Важливо грамотно провести виміри. Шафу заміряють в трьох точках: зліва, справа, по центру. При знятті мірок беріть до уваги можливу нерівність підлоги або стелі. Якщо є нерівності, їх потрібно усунути за допомогою спеціальної підкладки, фальшпанелями (або дідівським методом - дошкою).Опубликовано в таких рубриках:
- Мебель. - Всё для дома. - Общество.
Читайте также...

С чего начать: приобрести шкаф-купе либо смонтировать натяжной потолок?

Статья.
Добавил: dezalt
27-05-2015, 22:31:36
Публикация №_18119

С чего начать: приобрести шкаф-купе либо смонтировать натяжной потолок?При ремонте помещения и установке мебели очень важно правильно спланировать последовательность действий. О том, что учесть, чтобы система хранения и натяжной потолок не мешали друг другу в процессе эксплуатации и сборки, расскажем в данной статье.
подробнее...

Стоит ли купить шкаф купе недорого

Статья.
Добавил: Кир Родионович Борисов
10-08-2012, 03:28:25
Публикация №_6686

Стоит ли купить шкаф купе недорогоСреди изобилия мебели в современном интерьере почетное место занимает шкаф купе. Независимо от того, в каком стилистическом направлении продуман ваш дизайн, купить шкаф купе недорого можно всегда. Ведь это совершенно незаменимая вещь.
подробнее...

Заказать встроенный шкаф-купе: подбираем материал для дверей

Статья.
Добавил: shkafkup
15-03-2016, 03:52:08
Публикация №_19545

Заказать встроенный шкаф-купе: подбираем материал для дверейЕсли вы решили заказать шкаф-купе, то материал для дверей вы можете подобрать самостоятельно. Но как сделать правильный выбор и не прогадать? В этой информационной статье мы рассмотрим разные варианты создания фасадов и их основные плюсы.
подробнее...

Самые новые технологии в борьбе за оригинальность мебельных изделий

Статья.
Добавил: Арсений
18-02-2015, 20:21:52
Публикация №_17803

Самые новые технологии в борьбе за оригинальность мебельных изделийДавно минуло время идентичных мебельных гарнитуров, завезенных из дружественных социалистических стран. Не найдёшь теперь и шаблонные белые кухонные табуреты, являющиеся обязательным атрибутом каждой советской семьи.

подробнее...

Самое рациональное решение - шкаф купе!

Статья.
Добавил: Кир Родионович Борисов
14-07-2013, 22:07:29
Публикация №_11791

Самое рациональное решение - шкаф купе!В поисках мебели, которая способна не только украсить собою интерьер, но и сэкономить драгоценные квадратные метры небольшой квартиры, можно потратить немало времени. Как обычно, хочется все и сразу. Многие, после бесконечных походов по магазинам, просто оставляют все как есть. Кто-то нет.

подробнее...
Читайте и предлагайте подобные публикации к размещению... Подробнее...Главная  Контакты

Публикация статей, пресс-релизов, анонсов, новостей... PR-агентство velsi.info
(с) Все права на материалы сайта принадлежат их авторам и не могут быть использованы кем либо без разрешения авторов.
добавить на главную Яндекс ^
Страница сгенерирована за 0,032841 секунд
Загрузка ...

КОМПАНИИ, ИХ ПРОДУКЦИЯ И УСЛУГИ
Делиться вообще полезно.
И вот тебе простой пример:
когда-то я был всего двумя клетками,
но деление сделало из меня человека!
(цитатник рунета)
Делитесь своей информацией!
шафа-купе замовити шафу-купе мебель фурнитура кухни «ТОПКУХНЯ»: эксклюзивная кухня по индивидуальным размерам