Рекламні ролики «Київстар» здобули відзнаку експертів


Пресс-релиз.
Київстар
Добавил: Київстар
17-01-2012, 20:43:54
Публикация №_3848

Рекламні ролики «Київстар» здобули відзнаку експертів
Наприкінці 2011 року «Київстар» здобув ще дві відзнаки на рекламному ринку. Ролики оператора за участю зірок увійшли до трійки кращих рекламних відео за версією редакції AdMe, а промо-ролик тарифного плану «Щасливий» (з Володимиром Вдовиченковим та Михайлом Жигаловим у головних ролях) був відзначений на конкурсі комунікацій ADC*UA Awards.

«Київстар» регулярно отримує нагороди на професійних галузевих конкурсах. Так, у грудні 2011 року був оголошений рейтинг рекламних кампаній за версією редакції інтернет-видання про креативну рекламу в Україні AdMe.ua. Того ж місяця були оголошені результати конкурсу ADC*UA Awards — щорічного змагання кращих українських робіт у галузі реклами та комунікаційного дизайну. В обох конкурсах рекламні відео «Київстар» отримали почесні місця.
Другий рік поспіль редакція AdMe.ua складає річний рейтинг рекламних роликів AdMe.ua Awards, спираючись на власну думку, думку високопрофесійних та вимогливих експертів ринку та резонанс серед відвідувачів сайту. Промо-відео «Київстар» 2011 року за участю кінозірок увійшли до ТОП-3 рейтингу.
Клуб арт-директорів України (Art Directors Club Ukraine — ADC*UA) вдруге проводить змагання ADC*UA Awards у 6 категоріях. У категорії Film (телевізійна реклама) ролик «Київстар» тарифного плану «Щасливий» був відзначений у номінації Craft Performance/Dialogue or Monologue (Акторська гра/Діалог або монолог) — за видатну акторську гру Володимира Вдовиченкова та Михайла Жигалова, що виконували ролі головних героїв фільму.
Начальник бізнес-підрозділу масового ринку «Київстар» Неля Ус: «Ми прагнемо робити все на вищому рівні — і надавати послуги зв’язку, і впроваджувати маркетингові комунікації. За 2011 рік ми випустили серію нових відео роликів — емоційних, змістовних, надихаючих — за участю зірок кіно та театру. Висока оцінка колег та отримання нагород в галузевих конкурсах з реклами та маркетингу доводять, що комунікаційну
стратегію обрано вірно. Ми впевнені, що наша реклама знаходить відгук і у серцях наших клієнтів».

Матеріали за темою:
• Потрійна перемога «Київстар» у конкурсі «Краще Корпоративне Медіа України 2011»
• Маркетинг-команда «Київстар» визнана кращою у 4 номінаціях X-RAY Marketing Awards
• «Київстар» завоював «золото» Effie Awards Ukraine 2011 в номінації «Засоби та послуги зв’язку»

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»
Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.
До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять два українських телекомунікаційних оператора – ПрАТ «Київстар» і «Beeline-Україна» (ПрАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком»).
«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв`язку і мобільного інтернету, найкращий бренд в Україні. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв`язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах.
«Beeline-Україна» – досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв`язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес». Місія «Київстар» – поліпшувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості.
www.kyivstar.ua, www.djuice.ua, www.beeline.uaЧитайте также...
Читайте и предлагайте подобные публикации к размещению... Подробнее...Главная  Контакты

Публикация статей, пресс-релизов, анонсов, новостей... PR-агентство velsi.info
(с) Все права на материалы сайта принадлежат их авторам и не могут быть использованы кем либо без разрешения авторов.
добавить на главную Яндекс ^
Страница сгенерирована за 0,057267 секунд
Загрузка ...

КОМПАНИИ, ИХ ПРОДУКЦИЯ И УСЛУГИ
Делиться вообще полезно.
И вот тебе простой пример:
когда-то я был всего двумя клетками,
но деление сделало из меня человека!
(цитатник рунета)
Делитесь своей информацией!
Київстар Реклама Jabra МТС Украина