Trend Micro взяла участь у форумі IDC Security Roadshow 2018 в Києві


Пресс-релиз.
Trend Micro
Добавил: 2L agency
07-03-2018, 14:32:50
Публикация №_22650

Trend Micro взяла участь у форумі IDC Security Roadshow 2018 в Києві
Компанія виступила срібним партнером форуму та представила стенд зі своєю продукцією, а регіональний менеджер Trend Micro Роман Чорненький виступив із доповіддю про сучасні системи захисту інформації та запобігання кібератак на підприємства
Київ, 23 лютого 2018 р. – Trend Micro Incorporated (TYO: 4704; TSE: 4704), світовий лідер в розробці рішень для кібербезпеки, взяла участь у форумі IDC Security Roadshow 2018, котрий відбувся 22 лютого у київському конференц-холі «ДЕПО». Головною темою форуму стала «Інформаційна безпека в епоху мультиплатформенності». IDC Security Roadshow – платформа, де найбільші фахівці в області кібербезпеки діляться досвідом та своїм баченням шляхів вирішення сучасних проблем захисту інформації. Trend Micro виступила срібним партнером форуму. Крім того, всі бажаючі могли ознайомитися із продукцією компанії й поставити запитання Роману Чорненькому, регіональному менеджеру в Україні, Молдові та Білорусії, а також Нурлану Адаєву, технічному фахівцю Trend Micro в країнах СНД. Роман Чорненький виступив перед учасниками форуму із доповіддю.

Епоха цифрової трансформації призводить до вибухового зростання мережевого трафіку в компаніях, збільшується швидкість розробки прикладних програм, росте важливість «хмарних» сервісів та обчислень. Разом з тим зростає й кількість кіберзагроз та потенційних ризиків. У будь-який момент сучасне підприємство може стати мимовільним учасником кібервійни, як деякі фахівці називають масштабні атаки із використанням шкідливого ПЗ – такі останнім часом почастішали. Ці атаки зачіпають навіть найбільші компанії та здатні завдати величезної шкоди цілісності інформаційної інфраструктури й бізнесу в цілому. Тому все гостріш постає питання, як правильно захистити свій бізнес в умовах обмеженості ресурсів і не зашкодити при цьому його зростанню. Ці та інші питання, що стосуються захисту від кіберзагроз, підняв Роман Чорненький у своєму виступі.

Говорили на форумі також про систему SMART Protection Network, розроблену Trend Micro для комплексного захисту внутрішніх інформаційних мереж компаній, систем «хмарних» обчислень та зберігання даних, різноманітних пристроїв, призначених для користувача, тощо. Спеціальна підсистема SMART Protection Network постійно обробляє інформацію та займається виявленням нових загроз, що дозволяє оперативно розпочати захисні заходи й запобігати навіть тим атакам, в яких використовується новітнє шкідливе ПЗ.

«Наша система Trend Micro SMART Protection Network давно відійшла від використання виключно класичних методів захисту, які борються тільки з простим шкідливим ПЗ, фільтрують небезпечні посилання та різноманітний спам. Таке ПЗ залишається затребуваним через масовість спроб порушити інформаційну безпеку підприємств, але головною проблемою та джерелом збитків сьогодні стають більш складні й неявні загрози, - зазначив Роман Чорненький. - Велике значення набувають напрямки, які визначають потенційну шкідливість файлу до його запуску й, більш того, вже в процесі його завантаження. Серед них - системи поведінкового аналізу та машинне навчання».

Також Чорненький зупинився на різних способах проникнення сучасного шкідливого ПЗ в інформаційне середовище компаній та розповів про засоби боротьби з кіберзагрозами, які Trend Micro вже успішно впровадила в своїй системі.


Опубликовано в таких рубриках:
- Hi-tech. - Интернет и информационные технологии.
Читайте также...

Как продать б/у технику?

Статья.
Добавил: Кир Родионович Борисов
07-03-2018, 01:40:42
Публикация №_22642

Как продать б/у технику?У каждого из нас есть бытовая и компьютерная техника. Иногда приходит время заменить имеющееся оборудование на новое по разным причинам – это может быть переход на более производительную модель или простое желание использовать современные, новые вещи. В то же время есть люди, которым подойдет и более старое оборудование или техника с мелким браком, поэтому б/у технику легко продать. Чтобы сделка прошла гладко, и покупатель нашелся быстро, нужно правильно подготовить свое предложение к продаже.

подробнее...

AOC представит новый изогнутый монитор AGON на турнире IEM Katowice 2018

Пресс-релиз.
Добавил: 2L agency
03-03-2018, 19:04:39
Публикация №_22637

AOC представит новый изогнутый монитор AGON на турнире IEM Katowice 2018AOC, один из ведущих мировых брендов на рынке мониторов, на турнире Intel Extreme Masters в Катовице представит самую амбициозную линейку мониторов из когда- либо представленных на киберспортивных мероприятиях. На турнире, где ожидается более 100 000 посетителей, AOC продемонстрирует самым страстным геймерам Европы специальную черную модель монитора AG352UCG6 Special Edition с изогнутым экраном.
подробнее...

Новые игровые мониторы AOC G90 уже в продаже

Пресс-релиз.
Добавил: 2L agency
16-02-2018, 13:58:10
Публикация №_22627

Новые игровые мониторы AOC G90 уже в продажеAOC, один из ведущих мировых брендов на рынке мониторов, представил три новых игровых модели из линейки G90: 24, 5-дюймовые G2590VXQ и G2590PX, а также 27- дюймовую G2790PX.
подробнее...
Читайте и предлагайте подобные публикации к размещению... Подробнее...Главная  Контакты

Публикация статей, пресс-релизов, анонсов, новостей... PR-агентство velsi.info
(с) Все права на материалы сайта принадлежат их авторам и не могут быть использованы кем либо без разрешения авторов.
добавить на главную Яндекс ^
Страница сгенерирована за 0,034234 секунд
Загрузка ...

КОМПАНИИ, ИХ ПРОДУКЦИЯ И УСЛУГИ
Делиться вообще полезно.
И вот тебе простой пример:
когда-то я был всего двумя клетками,
но деление сделало из меня человека!
(цитатник рунета)
Делитесь своей информацией!
Trend Micro DC Security Roadshow 2018 Esports Katowice 2018 Philips monitors