Подорож палацами країни з проектом «Київстар» «Поділіться любов’ю до України»


Пресс-релиз.
Київстар
Добавил: Київстар
02-12-2011, 15:54:27
Публикация №_3287

Подорож палацами країни з проектом «Київстар» «Поділіться любов’ю до України»
Проект «Поділіться любов’ю до України» продовжує залучати учасників, які охоче діляться враженнями та зображеннями найяскравіших місць країни. Так, відвідувачі порталу iloveukraine.com.ua поділилися фотографіями видатних палаців України, знати про які повинен кожен українець.
В Україні чимало місць надзвичайної краси — мальовничої природи, визначних пам’яток, стародавніх містечок, сучасної архітектури та арт-об’єктів тощо, — фотографіями яких щодня поповнюється портал iloveukraine.com.ua.
Так, наша каїна багата на палаци різних історичних періодів та архітектурних стилів. У самому серці столиці — Києві — знаходиться вишуканий Маріїнський палац на території однойменного парку. Палац був зведений у 1750 – 1755 роках, місце для нього вибрала імператриця Єлизавета Петрівна особисто.
У центрі Львова знаходиться палац Потоцьких у стилі бароко (ХІХ століття). Ця пам’ятка була побудована у дві спроби. Але палац витримав декілька війн, падіння на нього літака у 1919 році, і нині у ньому розміщується міська галерея мистецтв.
Наступне видатне місце — на Південному березі Криму, це Масандрівський палац. Його будівництво розпочалося у 1881 році князем Сергієм Воронцовим, а закінчено у 1902 році імператором Олександром ІІІ. Неподалік, біля підніжжя гори Ай-Петрі у міста Алупка, знаходиться відомий та популярний серед туристів Воронцовський палац. Оскільки його будували декілька архітекторів, в його екстер’єрі присутні кілька архітектурних стилів: це романтизм, класицизм, готика, арабські мотиви. Відвідувачі цінять цей палац за мальовничий парковий ансамбль та захоплюючі подих краєвиди: з північного фасаду відкривається панорама Ай-Петрі, з південного — Чорне море. Але не тільки південь багатий на видатні місця. В Північній Україні, в історичному місті Батурин (Чернігівська область), знаходиться резиденція останнього гетьмана України Кирила Розумовського. Палац Розумовскього зводився шотландським архітектором Чарльзом Камероном. Ансамбль складається з палацу та парку пейзажного типу.
«Київстар» розпочав масштабний проект «Поділіться любов’ю до України» у жовтні 2011 року з метою об’єднати українців навколо любові до краси своєї країни. Для цього оператор запустив портал iloveukraine.com.ua. Відвідувачі ресурсу можуть публікувати фотографії найбільш вражаючих на їхню думку місць України та тим самим ділитись любов’ю до Батьківщини. Розмістити фотографії дуже просто: це можна зробити як безпосередньо на сайті iloveukraine.com.ua, так і надіславши безкоштовне MMS-повідомлення на номер 380 (для абонентів «Київстар»).

«Київстар» запрошує публікувати фото найцікавіших місць України на онлайн-порталі iloveukraine.com.ua
Довідка про «Київстар»
«Київстар» – оператор телекомунікацій №1 в Україні. Надає послуги мобільного зв’язку, мобільного та фіксованого інтернету (на базі технології FTTB), найкращий бренд в Україні. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв`язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах. Покриття фіксованого інтернету є у 130 містах України.
ПрАТ «Київстар» входить до складу групи компаній VimpelCom Ltd.
«Київстар» надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес». Загальна клієнтська база становить близько 25 млн. абонентів.
Місія «Київстар» – поліпшувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості.
www.kyivstar.ua, www.djuice.ua, www.beeline.uaЧитайте также...
Читайте и предлагайте подобные публикации к размещению... Подробнее...Главная  Контакты

Публикация статей, пресс-релизов, анонсов, новостей... PR-агентство velsi.info
(с) Все права на материалы сайта принадлежат их авторам и не могут быть использованы кем либо без разрешения авторов.
добавить на главную Яндекс ^
Страница сгенерирована за 0,173577 секунд
Загрузка ...

КОМПАНИИ, ИХ ПРОДУКЦИЯ И УСЛУГИ
Делиться вообще полезно.
И вот тебе простой пример:
когда-то я был всего двумя клетками,
но деление сделало из меня человека!
(цитатник рунета)
Делитесь своей информацией!
Київстар Поділіться любов’ю до України МТС Украина