Нова пропозиція «Київстар» для «Домашнього Інтернету»: Wi-Fi роутер за 1 грн та знижки на абонплату


Пресс-релиз.
Київстар
Добавил: Київстар
01-12-2011, 23:37:59
Публикация №_3279

Нова пропозиція «Київстар» для «Домашнього Інтернету»: Wi-Fi роутер за 1 грн та знижки на абонплату
Клієнти «Домашнього Інтернету» з 1 грудня 2011 року можуть скористатися новою послугою «Роутер». Заплативши за підключення послуги 200 грн, клієнти отримують Wi-Fi роутер усього за 1 гривню, і щомісяця 20 грн знижки на абонплату за безлімітний доступ в інтернет протягом десяти місяців.
«Київстар» повідомляє про запуск нової комерційної пропозиції — послуги «Роутер» для клієнтів «Домашнього Інтернету». Підключення послуги, вартість якої включає Wi-Fi роутер за ціною 1 грн, коштуватиме клієнту 200 грн з ПДВ. При цьому клієнт протягом десяти місяців отримує 20 грн щомісячної знижки на абонплату за користування безлімітним інтернетом, відповідно до свого тарифного плану. Клієнти «Домашнього Інтернету», що підключили послугу «Роутер», також отримують бонуси у розмірі щомісячного платежу, які можуть переводити на мобільні телефони «Київстар» або DJUICE.
Скористатися цією пропозицією можуть як нові, так і існуючі клієнти «Домашнього Інтернету».
Директор з розвитку бізнесу «Київстар» на масовому ринку  Віталій Ворожбит:
«Нова послуга доповнює пакет рішень «Київстар» для клієнтів «Домашнього Інтернету» і розширює їхні можливості. Відтепер підключатися до Всесвітньої Мережі клієнти можуть у будь-якій точці свого будинку, і для цього не потрібні дроти. При цьому, таке підключення не тільки зручне, але й вигідне: клієнти отримують протягом десяти місяців 20 грн знижки на абонплату, що фактично повністю компенсує вартість підключення нової послуги».
Роутер (мережевий пристрій з підтримкою Wi-Fi) задовольняє потреби тих клієнтів, які хочуть підключитися до швидкісного інтернету за допомогою різних пристроїв — ноутбуків, комп`ютерів, планшетів, смартфонів тощо, отримувати доступ до мережі в будь-якій точці приміщення — без необхідності прокладання кабельних ліній. Пристрій підтримує швидкість передачі даних до 150 Мбіт/с, має програмне забезпечення та вбудований web-сервер для управління налаштуваннями.
На сьогодні послуга широкосмугового інтернету від «Київстар» за технологією FTTB доступна для 4, 5 мільйонів українських сімей в більш ніж 40 тисячах багатоповерхових будинків у 130 містах.
«Київстар» надає клієнтам можливість придбати всі необхідні сервіси для доступу в інтернет і користуватися ними на вигідних умовах.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»
Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.
До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять два українських телекомунікаційних оператора – ПрАТ «Київстар» і «Beeline-Україна» (ПрАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком»).
«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв`язку і мобільного інтернету, найкращий бренд в Україні. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв`язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах.
«Beeline-Україна» – досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв`язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес». Місія «Київстар» – поліпшувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості.
  www.kyivstar.ua, www.djuice.ua, www.beeline.uaЧитайте также...
Читайте и предлагайте подобные публикации к размещению... Подробнее...Главная  Контакты

Публикация статей, пресс-релизов, анонсов, новостей... PR-агентство velsi.info
(с) Все права на материалы сайта принадлежат их авторам и не могут быть использованы кем либо без разрешения авторов.
добавить на главную Яндекс ^
Страница сгенерирована за 0,184337 секунд
Загрузка ...

КОМПАНИИ, ИХ ПРОДУКЦИЯ И УСЛУГИ
Делиться вообще полезно.
И вот тебе простой пример:
когда-то я был всего двумя клетками,
но деление сделало из меня человека!
(цитатник рунета)
Делитесь своей информацией!
Київстар Домашній Інтернет МТС Украина MotoCMS