Як обрати якісний обігрівач


Статья.
Економний обігрівач
Добавил: Кир Родионович Борисов
13-10-2016, 05:56:12
Публикация №_20938

 Як обрати якісний обігрівач

З ростом тарифів на обігрів житла виникла необхідність впровадження раціональних та розумних рішень ефективної економії ресурсів. Відмінною альтернативою дорогого газового опалення стали електричні прибори з функцією регулювання подачі тепла. Окрім цього, електричне опалення безумовно має безліч переваг. Як ними скористатися – дізнаємося із статті.

Економний обігрівач безперечно має бути якісним та безпечним. Серед безлічі електричних обігрівачів є прибори різної потужності з наявністю додаткових функцій. Короткий огляд найбільш ефективних приладів допоможе вам з вибором надійного обігрівача:
1. Масляний радіатор. Відмінний від аналогів високою тепловою інерцією, незважаючи що основна частка використаного часу відведена на розігрів масла. Завдяки такому наповнювачу та герметичності приладу, після вимкнення живлення віддача тепла відбувається ще тривалий час. Так можливо вийти на регулярну підтримку комфортного температурного режиму та економії електроенергії.
2. Тепловентилятор. Мобільний прилад для швидкого обігріву невеликого приміщення або окремої зони. Зручний завдяки компактним розмірам та відносно низькою вартістю. Недоліком такого вентилятора називають спалення кисню, що через тривалий час використання може відобразитися на самопочутті користувачів. Також до категорії недоліків входить велике споживання енергії.
3. Інфрачервоний прилад. Належить до категорії корисних приладів, які не шкодять здоров’ю людини. Принцип роботи подібний до сонячного випромінювання. Такий обігрівач нагріває не повітря, а навколишні предмети, які потом віддають теплоенергію ще тривалий час. Особливість таких приладів – обігрів автономної зони на яку спрямований прилад.


Читайте также...

Готовим частный дом к холодам: купить снегоуборщик, обогреватель

Статья.
Добавил: cpo174
21-12-2016, 00:58:27
Публикация №_21290

Готовим частный дом к холодам: купить снегоуборщик, обогревательЕсли вы живете в загородном доме, стоит подготовиться к зиме и приобрести специализированную технику. Тогда морозы и снегопады будут не страшны вам. Что конкретно из приборов пригодится, мы написали в сегодняшней статье.
подробнее...
Читайте и предлагайте подобные публикации к размещению... Подробнее...Главная  Контакты

Публикация статей, пресс-релизов, анонсов, новостей... PR-агентство velsi.info
(с) Все права на материалы сайта принадлежат их авторам и не могут быть использованы кем либо без разрешения авторов.
добавить на главную Яндекс ^
Страница сгенерирована за 0,130220 секунд
Загрузка ...

КОМПАНИИ, ИХ ПРОДУКЦИЯ И УСЛУГИ
Делиться вообще полезно.
И вот тебе простой пример:
когда-то я был всего двумя клетками,
но деление сделало из меня человека!
(цитатник рунета)
Делитесь своей информацией!
Економний обігрівач Деформа теплые полы котлы газовые котельные Компания «Свойгаз»