Весільне чудо


Статья.
Весільний салон у Києві Mukha Oksana
Добавил: Кир Родионович Борисов
27-05-2014, 01:45:34
Публикация №_16311

Весільне чудо
Як і колись в давнину, сьогодні наречені із завмираючим серцем чекають того світлого дня, коли стануть вони на весільний рушник з найкращим парубком в світі. А після гучного бенкету з молодої зніме свекруха цнотливу фату, и покриє голівоньку картатою хусткою. Цей звичай переходить з покоління в покоління, а хустка, як і фата, назавжди залишаються оберегом родини.

Але поки хустка ще не покрила голівоньку, кожна дівчина-наречена бажає обрати найгарнішу та найпишнішу весільну сукню. Прикрасити себе чарівнішою фатою, взути неповторні туфельки, вибрати чудові прикраси, вдягти білосніжні рукавички на ручки і чарівні підв’язки на ніжки. Та якщо Ви й справді хочете, аби все це було бездоганним, обов’язково завітайте в весільний салон Київ Mukha Oksana http://www.oksana-mukha.com/ua .

Як Ви гадаєте, де зібрані сукні, які зшиті з тонесеньких променів вранішнього сонця і крапельок роси? Де це вбрання – оберег має найбіліші кольори і легкі, наче хмарки? Де роблять весільне вбрання, на яке коли ще тільки дивишся, душа завмирає від ніжності і чарівності? Ну, і як Ви гадаєте, хто може створити саме таке диво? Майстриня від Бога – Оксана Муха! Щира українка з романтичною душею і великим даром – творити красу.

Зазвичай всі весільні сукні схожі одна на одну. А роботи цієї майстрині не сплутаєш ні з чим. В них наречена любої статури стає тендітною і легкою. Пишні сукні роблять її схожою на маленьку повітряну хмаринку, таку беззахисну і казкову. Поряд з елегантно вбраним нареченим дівчина в сукні від Оксани Мухи стає справжнісінькою принцесою – гордовитою і неповторною.

А фата, яка, здавалось б, лишень від подиху легкого вітерця готова здійнятися в небо – така вона легка и чудова, прикрашає голівку як найкраща прикраса весілля. Розшита вручну мереживом, пієтками і бісером ця святиня весілля потім буде захищати народжену подружжям малечу від навроку, пристріту, заздрощів і бід. Достатньо сьогоднішній нареченій і майбутній мамі прикрити фатою дитя, як всі негаразди минуться, і маленьке дитинча знову стане здоровим і щасливим.

Так говорили в народі. В це вірять всі наречені. Тому і фату обирають найкращу з понад усіх. А дизайнер Олена Муха ще мабуть, знає чарівне слово, тому її вироби зберігають від всього недоброго цілі родини. Не вірите? А Ви зайдіть в її салон, оберіть найкращу весільну сукню і решту аксесуарів для цього пишного свята і переконайтесь в цьому самі!

www.oksana-mukha.com


Читайте также...
Читайте и предлагайте подобные публикации к размещению... Подробнее...
Комментарии... 0


Главная  Контакты

Публикация статей, пресс-релизов, анонсов, новостей... PR-агентство velsi.info
(с) Все права на материалы сайта принадлежат их авторам и не могут быть использованы кем либо без разрешения авторов.
добавить на главную Яндекс ^
Страница сгенерирована за 0,025757 секунд
Загрузка ...

КОМПАНИИ, ИХ ПРОДУКЦИЯ И УСЛУГИ
Делиться вообще полезно.
И вот тебе простой пример:
когда-то я был всего двумя клетками,
но деление сделало из меня человека!
(цитатник рунета)
Делитесь своей информацией!
Весільний салон у Києві Mukha Oksana качественная и модная одежда по разумным ценам Osell мода Платья больших размеров