«Київстар» пропонує економити на SMS-спілкуванні


Визитная карточка.
Київстар
Добавил: Київстар
02-12-2011, 18:09:45
Публикация №_3288

«Київстар» пропонує економити на SMS-спілкуванні
«Київстар» пропонує своїм клієнтам передплаченого зв’язку, а також абонентам DJUICE та «Beeline-Україна» нові обсяги текстових повідомлень — «Пакет 30 SMS» та «Пакет 60 SMS». Пакети текстових повідомлень можна відправляти на номери всіх мобільних операторів України.
«Київстар» пропонує клієнтам новий обсяг  SMS-пакетів —  «Пакет 30 SMS» або «Пакет 60 SMS», що стане у нагоді напередодні зимових свят для привітань рідних та друзів. Пакетні SMS нараховуються кожні 7 днів з моменту їх замовлення. Клієнт має можливість замовляти пакети SMS необмежену кількість разів. При замовленні декількох пакетів одночасно об’єми повідомлень додаються, а термін дії такого об’єму встановлюється згідно з останнім замовленим пакетом.
«Пакет 30 SMS» містить 30 повідомлень, абонентна плата становить 4 грн. на тиждень.
«Пакет 60 SMS» містить 60 повідомлень, абонентна плата становить 6 грн. на тиждень.
Пакетна пропозиція дозволить клієнтам суттєво економити на SMS-спілкуванні. Так, при підключенні пакетних SMS вартість одного повідомлення становитиме близько 0, 10 грн., тоді як стандартна вартість одного повідомлення в залежності від тарифного плану становить 0, 39 грн. - 0, 50 грн.
Замовити пакетні SMS можна за номером 477*030* або відправити запит на номер *100*030*1# («Пакет 30 SMS»), *100*030*2# («Пакет 60 SMS»), а також у системі самообслуговування «Мій Київстар»/«Мій DJUICE»/«Особистий кабінет». Перевірка залишку пакетних SMS здійснюється за допомогою безкоштовної команди  *115# (клавіша виклику).
Пакетні SMS-повідомлення можуть бути використані препейд-абонентами, які перебувають на території України (не в роумінгу).
Тарифи наведені у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7, 5% від вартості послуги без урахування ПДВ.
Детальну інформацію можна отримати за номерами 466 (для дзвінків з номерів мережі «Київстар» — безкоштовно), (044) 466-0-466 (для дзвінків з номерів мереж фіксованого зв’язку або номерів інших операторів мобільного зв’язку — згідно з чинними тарифами).
«Київстар» потурбувався, щоб його клієнти могли економити на SMS-спілкуванні. 

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»
Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.
До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять два українських телекомунікаційних оператора – ПрАТ «Київстар» і «Beeline-Україна» (ПрАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком»).
«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв`язку і мобільного інтернету, найкращий бренд в Україні. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв`язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах.
«Beeline-Україна» – досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв`язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес». Місія «Київстар» – поліпшувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості.
www.kyivstar.ua, www.djuice.ua, www.beeline.uaЧитайте также...
Читайте и предлагайте подобные публикации к размещению... Подробнее...Главная  Контакты

Публикация статей, пресс-релизов, анонсов, новостей... PR-агентство velsi.info
(с) Все права на материалы сайта принадлежат их авторам и не могут быть использованы кем либо без разрешения авторов.
добавить на главную Яндекс ^
Страница сгенерирована за 0,056109 секунд
Загрузка ...

КОМПАНИИ, ИХ ПРОДУКЦИЯ И УСЛУГИ
Делиться вообще полезно.
И вот тебе простой пример:
когда-то я был всего двумя клетками,
но деление сделало из меня человека!
(цитатник рунета)
Делитесь своей информацией!
Київстар МТС Украина DJUICE