Фото и видео.

Навигация по статьям, новостям и пресс-релизам размещенным ранее.

Екстремальна зйомка

Статья.
професійний фотограф
Добавил: Катя
20-03-2012, 23:02:29
Публикация №_4901

Екстремальна зйомкаВи неординарна особистість? Любите змінюватись і не боїтеся експериментувати? Тоді і Ваші фото повинні вражати своєю яскравістю! Адже нестандартність особистості повинна відображатись у креативних фото, які вражатимуть інших своєю сміливістю, оригінальними ідеями, соковитими образами. Хто як не професійний фотомитець здатен якнайкраще втілити такі ідеї в життя?

Подробнее...

Репортажна зйомка

Статья.
професійний фотограф
Добавил: Катя
20-03-2012, 23:02:20
Публикация №_4900

Репортажна зйомкаКожна людина прагне запам’ятати всі важливі події у своєму житті. Річниці, весілля, важливі свята, професійні досягнення – кожна з цих митей є сходинкою у житті, про яку варто пам’ятати. Професійна фотозйомка – один із способів «зупинити час» і назавжди закарбувати кожну з цих митей. До того ж так приємно дістати фотоальбом і разом з друзями чи близькими поринути у світ спогадів, переглядаючи знімки, зроблені майстром, на яких Ви виглядаєте красиво, яскраво і неповторно.
Подробнее...

Підготовка до фотосесії

Статья.
професійний фотограф
Добавил: Катя
20-03-2012, 17:20:07
Публикация №_4899

Фото не доступно!Красиві фото – мрія кожної людини. Всі хочуть виглядати на фото привабливими, незвичними і яскравими. Професійна фотозйомка – перший крок до здійснення такої мрії. Адже фотограф-професіонал добре знає, як зробити правильно зробити фото, щоб людина на них виглядала природно і красиво, приховавши всі недоліки фігури і підкресливши «сильні» сторони. Тому сьогодні дуже багато людей замовляють професійні фотосесії різного плану – студійні, на локаціях, комбіновані і т.д.
Подробнее...

Дитячий фотограф

Статья.
професійний фотограф
Добавил: Катя
20-03-2012, 17:20:04
Публикация №_4898

Дитячий фотографДитина – найважливіше в житті батьків. Кожен з них прагне зберегти в пам’яті якнайбільше моментів зростання власної дитини. Альбом з дитячими фото – це справжня скарбниця для батьків, адже саме тут зібрані усі важливі миті життя дитини, усі особливі моменти. Фотографуючи маленького сина чи доньку вони прагнуть створити своєрідний життєпис в моментах, який можна переглянути будь-якої миті, згадавши все найважливіше в житті дитини.
Подробнее...

Погляд у давнину, або фотосесія по-львівськи

Статья.
Фотосесія у Львові
Добавил: Мария
15-03-2012, 00:30:58
Публикация №_4771

Погляд у давнину, або фотосесія по-львівськиЛьвів називають маленьким Парижем. Адже тільки у цьому місті органічно поєднались минуле і сучасне, старовинна архітектура і величні храми, вузенькі вулички і монументальні пам’ятки давнини. Це місто наповнене атмосферою гармонії, європейського шарму і сивої давнини.
Подробнее...

Перлина домашньої фотоколекції

Статья.
Фотосесія у Львові
Добавил: Мария
15-03-2012, 00:30:53
Публикация №_4770

Перлина домашньої фотоколекціїУ кожного з нас є улюблені фотознімки, які ми любимо час від часу переглядати, гортаючи сторінки альбому. Незважаючи на те, що ера цифрового фото посприяла тому, що більшість світлин ми зберігаємо у комп’ютері, фотокниги не втрачають своєї актуальності. Адже красивий компактний альбом дозволяє в будь-який момент повернутись у світ солодких спогадів і хвилюючих відчуттів.
Подробнее...
Комментарии... 0

Фото у студію

Статья.
Фотосесія у Львові
Добавил: Мария
15-03-2012, 00:30:45
Публикация №_4769

Фото у студіюНа сьогоднішній день фотомистецтво міцно ввійшло в наше життя. Ми намагаємось закарбувати на фотокартках всі найбільш значимі події нашого життя. Випускний, весілля, вагітність, народження первістка, його перші кроки – список можна продовжувати до безкінечності. Кожному з нас хочеться якнайкраще запам’ятати щасливі моменти свого життя, а мистецтво фотографії вражає своєю красою, неповторністю та індивідуальним поглядом на світ.
Подробнее...

Весільне фото взимку

Статья.
Фотосесія у Львові
Добавил: Мария
15-03-2012, 00:30:40
Публикация №_4768

Весільне фото взимкуОбираючи пору року для одруження більшість молодят незаслужено обходять увагою зиму, віддаючи перевагу більш теплій погоді. В цьому є доля правди, адже кому хочеться мерзнути і милуватися червоними носами і синіми щоками для весільних фото.
Подробнее...
Комментарии... 0

Живе дихання вічного Львова

Статья.
Фотосесія у Львові
Добавил: Мария
15-03-2012, 00:29:49
Публикация №_4767

Живе дихання вічного ЛьвоваЧас від часу всім нам хочеться вирватись із полону щоденних турбот, стресу та опинитись в лоні природи. Вдихаючи на повні груди кришталево-чисте повітря, підставляючи обличчя лагідних сонячним промені ми миттєво забуваємо свої проблеми, поринаючи у вир бурхливої природної енергії. Саме такий шматочок живої природи можемо знайти посеред міста Львова – у Стрийському парку.
Подробнее...
Комментарии... 0

Мистецтво бути фотографом

Статья.
фотограф ціни
Добавил: Катя
14-03-2012, 23:51:12
Публикация №_4764

Мистецтво бути фотографомЧи багато Ви знаєте професій, для роботи в яких потрібно подорожувати, відвідувати цікаві заходи і вечірки, бувати на показах мод, працювати з зірками і видатними діячами різних сфер життя? Однією з таких є фотограф – людина, яка здатна буквально зупинити час, закарбувавши кожну мит життя на папері. Це не просто аматор з «мильницею» чи айфоном у руках, який робить знімки усього підряд, це професіонал, який досконало володіє своїм ремеслом.
Подробнее...

Митець з фотокамерою

Статья.
фотограф ціни
Добавил: Катя
14-03-2012, 23:00:36
Публикация №_4763

Митець з фотокамероюНові зустрічі, подорожі до екзотичних країн, зйомки з моделями, робота з різноманітними відомими людьми – професія фотограф передбачує всі ці пункти. Перед професійним фотографом відчиняються будь-які двері, його роботами захоплюються, багато знаменитостей хочуть співпрацювати з ним.
Подробнее...
Комментарии... 0

Професія фотограф

Статья.
фотограф ціни
Добавил: Катя
14-03-2012, 22:01:46
Публикация №_4762

Професія фотографФотограф… Хто з нас не мріяв про цю професію? Незвичайні зйомки на природі, можливість побувати на бекстейджі модних показів – все це доступно людині з фотоапаратом. Та мало хто знає, що така яскрава на перший погляд робота потребує багатьох зусиль і старань. Адже досконало володіти фотокамерою і робити надзвичайні кадри вміє не кожен. Та й мало хто вміє проявити свій талант, передати свої відчуття за допомогою відзнятих кадрів. За яскравими спалахами ховається тяжка і довга праця.
Подробнее...
Комментарии... 0

Мистецтво фотозйомки

Статья.
фотограф ціни
Добавил: Катя
14-03-2012, 21:45:19
Публикация №_4761

Мистецтво фотозйомкиФотограф – це не просто професія, а справжнє мистецтво. Професійне володіння фотоапаратом у поєднанні з талантом допомагає митцеві створювати справжні шедеври, які не тільки відображають оточуючий майстра навколишній світ, але й передають його внутрішні відчуття та переживання. Лише фотограф здатен у звичній для нас речі побачити щось незвичне і закарбувати кожну мить життя на папері, виділивши в ній незвичні моменти.
Подробнее...
Комментарии... 0

Як обрати фотографа для зйомки

Статья.
фотограф ціни
Добавил: Катя
14-03-2012, 20:40:22
Публикация №_4760

Як обрати фотографа для зйомкиХто з нас не користувався послугами фотографа чи не робив знімки сам? Завдяки розвитку технологій кожен з нас може зробити світлини хорошої якості і, можливо, навіть створити надзвичайно красиві роботи, обробивши їх за допомогою спеціальних комп’ютерних програм. Так якщо Вам потрібні не просто милі знімки, а справжні витвори мистецтва – варто звернутись за допомогою до професіонального фотографа. Адже тільки він здатен назавжди закарбувати прекрасні миті життя на папері.
Подробнее...
Комментарии... 0

Історія кохання у кадрах

Статья.
професійний фотограф
Добавил: Мария
14-03-2012, 01:15:26
Публикация №_4748

Історія кохання у кадрахДля кожної закоханої пари їхня історія знайомства і розвитку стосунків особлива та неповторна. Перші побачення, поцілунки, обійми запам’ятовуються назавжди. Раз по раз ми повертаємось в ті незабутні миті, коли здавалось весь світ заздрить нашому щастю. Ми можемо сотні разів переповідати подробиці своєї історії кохання, однак по-справжньому закарбувати ті пам’ятні хвилини зможе лише фотосесія.
Подробнее...

Професійний весільний фотограф

Статья.
послуги фотографа
Добавил: Катя
14-03-2012, 01:08:48
Публикация №_4747

Професійний весільний фотограф Кожен з нас прагне, щоби кожна важлива для нього мить життя назавжди залишилася у спогадах. Особливо це стосується весілля – найважливішої події у житті кожної людини. Кожен прагне, щоб загальна атмосфера радості, найпрекрасніші моменти події назавжди залишилися на світлинах. Тому і весільні світлини повинні бути не просто красивими, а зробленими професійно і майстерно.
Подробнее...
Комментарии... 0

Він і вона на фото

Статья.
послуги фотографа
Добавил: Катя
14-03-2012, 01:08:38
Публикация №_4746

Він і вона на фотоВесілля – один із найщасливіших моментів в житті кожної людини. І кожен прагне запам’ятати цю мить на все життя, щоби потім згадувати про неї, повертаючись у неї знову і знову. Найкраще закарбувати цю визначну мить допоможуть весільні фото, альбом з якими можна завжди дістати з шафи і поринути у атмосферу щастя знову. переглядаючи їх.
Подробнее...

Мистецтво зупиняти час

Статья.
послуги фотографа
Добавил: Катя
14-03-2012, 01:08:33
Публикация №_4745

Мистецтво зупиняти часНікому з нас не підвладно зупинити час, але є людина здатна закарбувати кожну мить життя на папері. Цією людиною є фотограф. Лише він за допомогою фотоапарата здатен створити геніальні шедеври, героями яких є реальні люди та природа.
Подробнее...

Фотограф як професія

Статья.
послуги фотографа
Добавил: Катя
14-03-2012, 01:06:55
Публикация №_4744

Фотограф як професіяХто з нас не мріяв стати професійним фотографом? Адже це ж одна із найцікавіших професій! Постійні подорожі, можливість побувати на найцікавіших світських заходах, робота в студії – що може бути краще?
Подробнее...

Дива фотозйомки

Статья.
послуги фотографа
Добавил: Катя
14-03-2012, 01:06:49
Публикация №_4743

Дива фотозйомкиХто з нас не стикався з професійною фотозйомкою? Напевно кожен хоча б раз в житті користувався послугами професійного фотографа. Святкові події, деякі моменти в роботі, приватна зйомка – варіантів безліч.
Подробнее...

1 2 3 4 5 6 7 8 9


Рекомендованные авторами публикации:

Избранные публикации:

Главная  Контакты

Публикация статей, пресс-релизов, анонсов, новостей... PR-агентство velsi.info
(с) Все права на материалы сайта принадлежат их авторам и не могут быть использованы кем либо без разрешения авторов.
добавить на главную Яндекс ^
Страница сгенерирована за 0,184571 секунд
Загрузка ...

КОМПАНИИ, ИХ ПРОДУКЦИЯ И УСЛУГИ
Делиться вообще полезно.
И вот тебе простой пример:
когда-то я был всего двумя клетками,
но деление сделало из меня человека!
(цитатник рунета)
Делитесь своей информацией!